Karel Hartl víťazom preteku ERDINGER KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN 2019

Víťazom preteku ERDINGER KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN 2019 sa stal jeden z najlepším českých mtb maratóncov posledných rokov KAREL HARTL (Starbike). Trať dlhú 54km s prevýšením 1500m zvládol v čase 2hod.16minút 27sekúnd. Na druhom mieste zo stratou vyše 7minút skončil Jaroslav Marek (Superior riders) a tretie miesto obsadil Pavel Holec (Nativesport). Všetci traja pretekári boli z ČR.
Víťazkou 54km trate sa stala Sřivánková Lucie (Kolovna Morkovice).
Na krátkej 20km trati s prevýš…ením 500metrov ako prvý cieľovú pásku preťaľ Štvrtecký Jaroslav a medzi ženami Kašjaková Marcela.
Víťazom kategórie FATBIKE sa stal domáci pretekár a Slovenský reprezentant v kros triatlone Boris Janata.
Ďakujeme partnerov firmám: ERDINGER Slovensko, HERTLSPORT, KOMPAVA, CANNONDALE, Víno Masaryk, LARK Skalica, PROTHERM, CEBRA BOWDEN, SMM Skalica, Mesto Skalica, PORCELÁN Skalica, ZÁHORÁCKE RÁDIO, HASIČI Borský Mikuláš, REKLAMA Erik Rang, ABVO-Ľ.BUREŠ, Trnavský samosprávny kraj za podporu tohto podujatia.